Sugjerojmë:

Postimet e fundit
Të Fundit

Një picë me fruta? Ja receta e mrekullueshme

Udhëzimet 1. Në një tas të madh rrihni me një mikser elektrik gjalpin. 2. Shtoni sheqerin, vezën e rrahur dhe vaniljen. 3. Më pas shtoni miellin, pluhurin pjekës dhe kripën. 4. Punojeni mirë masën dhe e lini brumin të...

Më shumë