Arkiva e etiketave: gati në pak minuta!

Sallatë me vezë të ziera, gati në pak minuta!

1.Vezët e ziera i qëroni dhe më pas i thërrmoni në një enë. 2.Sipër i shtoni përbërësit e tjerë dhe më pas i përzieni të gjitha bashkë. 3.Sallata është gati, ju bëftë mirë! Ruaj Recetën