Arkiva e etiketave: kjo maskë me sherebelë është armiku i thinjave tuaja!

Për të gjitha brunet, kjo maskë me sherebelë është...

Kjo recetë maske kundër thinjave është vetëm për ato të cilat janë brune. Përbërësit: ¼ filxhan uthull molle 2 lugë gjelle gjethe sherebele 2 gota ujë Përgatija: Hidhni ujin në një enë dhe vendoseni në zjarr të vlojë. Hiqeni...