Arkiva e etiketave: Krem antirrudhë me vezë e limon. Perfekt për të rivitalizuar lëkurën tuaj!

Krem antirrudhë me vezë e limon. Perfekt për të...

Recetë totalisht natyrale dhe e thjeshtë për të përgatitur një krem antirrudhë nga duart tuaja. Çfarë duhet të bëni:  Merrni një të verdhë veze, dy lugë gjelle kos dhe 1 lugë gjelle lëng limoni. Përziejini mirë dhe lërini në...