Arkiva e etiketave: kus kus

Kus kus me perime, një pjatë dietike dhe plot...

Lajini mirë të gjitha perimet dhe pritini në kubikë të vegjël. Hidhini të gjitha , vec domates në një tigan me vaj ulliri dhe skuqini në zjarr të ulët. Vendosim kapakun dhe i lemë deri sa të zbuten dhe...