Arkiva e etiketave: një bombë proteinash që në mëngjes!

Smoothie me banane dhe kakao, një bombë proteinash që...

1.Në një blender bashkoni bananen, qumështin dhe kosin. 2.I trazoni për disa sekonda dhe më pas shtoni bajamet dhe kakaon. 3.Trazojini sërish dhe më pas shërbejeni menjëherë. Koha për të shijuar smoothie-n! Ruaj Recetën