Arkiva e etiketave: Pasta të çastit me salcë të freskët perimesh

Pasta të çastit me salcë të freskët perimesh

1.Në një tenxhere me ujë e kripë vendosni pastat tuaja të preferuara për të zierë.2.Ndërkohë në një tigan me vaj ulliri skuqni hudhrat dhe qepën. Shtoni domatet e grira imët. Më pas specat dhe karotat e prera në copa...