Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: rozmarina

Super efikase: Këto 3 bimë ju mbrojnë nga sëmundjet...

Shpeshherë kemi dëgjuar për bimë kurative të disa tipeve të ndryshme dhe që arrijnë të mbrojnë organizmin e njeriut maksimalisht. Një nga organet që ka nevojë të trajtohet  e të mbahet gjithmonë nën kontroll është truri, pasi truri përballet...

Nga rozmarina tek kafeja. Metodat e gjyshes kundra flokëve...

Doni të mbuloni flokët e bardhë në mënyrë natyrale? Para se të shpenzoni shumë para me bojëra të ndryshme të cilat dëmtojnë shëndetin dhe flokët, provoni këto 5 mënyra natyrale. Metodat e gjyshes për të lyer flokët Është e...