Arkiva e etiketave: Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni

Sallatë fasulesh të bardha me salcë limoni

1.Në një tas me madhësi mesatare bashkoni fasulet, domatet e lara, qepën dhe majdanozin. 2.I përzieni mirë. 3.Ndërkohë në një enë të vogël veçmas bashkoni të gjithë përbërësit e salcës dhe i trazoni mirë. 4.Në fund ia shtoni sipër...