Arkiva e etiketave: Sallatë me brokoli dhe krem avokado

Sallatë me brokoli dhe krem avokado

1.Në një tenxhere me ujë dhe kripë vendosni brokolin për të zierë, pasi e keni ndarë lule-lule. 2.Pas 10 minutash e hiqni nga zjarri dhe e kaloni në një enë. 3.Ndërkohë në një blender shtoni avokadon e qëruar, majdanozin...