Arkiva e etiketave: Si të bëni një supë kremoze me qiqra

Si të bëni një supë kremoze me qiqra

1.Fillimisht në një tenxhere shtojmë gjalpë dhe vaj ulliri. Kaurdisim mishin të prerë në kubikë të vegjël. 2.Së bashku me qepën i përziejmë derisa mishi të zbardhet dhe qepa të zbutet. 3.Shtojmë patatet në kubikë të vegjël, kungujt e...