Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: suxhuk

Biskota me dhallë dhe suxhuk për një shije ndryshe

Në një tigan të madh, ngrohni vajin e ullirit në nxehtësi mesatare. Shtoni suxhukun duke e copëtuar në copa të vogla me një lugë dhe lëreni deri sa të marrë ngjyrë.  Hiqni suxhukun nga tigani dhe lërini mënjanë në...