Arkiva e etiketave: zgjidh kekun me tërshërë!

Për një shëndet të mirë, zgjidh kekun me tërshërë!

1.Në një tas përzieni të gjithë përbërësit e ngurtë dhe më pas shtoni përbërësit e lëngshëm.2.I përzieni mirë të gjithë përbërësit e kekut dhe brumin e përgatitur e vendosim në një tavë të lyer me gjalpë.3.E lemë brumin mënjanë...