Ju duhen 10 minuta dhe 4 përbërës për këtë tortë fantastike

Kos
Mjaltë
Kakao
Banane

Kosin, mjaltin dhe kakaon hidheni në një enë dhe përziejini.

Shtroni letrën e pjekjes në një tepsi dhe hidhni masën.

Bananen e prerë në copa të vogla, vendoseni sipër masës.

Shtoji arra nëse dëshironi.

Tortën vendoseni në frigorifer për rreth 3 orë.

Lini një koment