Koha për të provuar disa tacos të shijshme meksikane

Tacos janë një ndër ushqimet më të njohura dhe më të shijshme meksikane. Fatmirësisht ne mund t’i provojmë këto receta të shijshme, pa u dashur të udhëtojmë shumë larg. Madje madje, mjafton të keni një smartphone nga ku mund të shkarkoni falas aplikacionin e njohur shqiptar: SnapFood.

Pasi e keni shkarkuar, regjistrohuni më të dhënat tuaja të cilat mbeten konfidenciale dhe zgjidh restorant “Prit Pak”.

Kësaj radhe ne ju sugjerojmë të provoni: “Tacos Tacolicious”. 

https://www.instagram.com/p/B5lY30iH8qe/

Ato kushtojnë  700 lek dhe përmbajnë lakër të kuqe, portokall, karkalec dhe salcë kivi.

Porosia vjen në adresën tuaj nga motorristët e SnapFood në pak minuta. Pagesa bëhet cash në dorëzim./neps.al 

Lini një koment