Një smoothie që na hidraton dhe na jep energji gjatë gjithë ditës

1 kastravec
1 kivi
½ e një ananasi me madhësi mesatare
1 lugë gjelle lëng limoni
3 kuba me akull

1.Në një blender vendosim të gjithë përbërësit e mësipërm ( kivi, kastraveci dhe ananasi të larë mirë, të qeruara dhe të prera kubikë).
2.I rrahim për rreth 1 minutë.
3.Masën e krijuar e shërbejmë në një gotë. Shijojeni!

Lini një koment