Për një mëngjes të shpejtë dhe të shëndetshëm keni këtë smoothie me qumësht bajamesh

½ banane
1 filxhan qumësht bajame
¼ filxhan boronica
1 grusht luleshtrydhe

1.Hidhini të gjithë përbërësit në blendër bashkë me 1 filxhan qumësht bajamesh dhe frulojini sa të jetë krijuar një smoothie.

2.Ju bëftë mirë!

Lini një koment