Petë sfoliate e mbushur me vezë dhe ullinj, një super antipastë

Petë sfoliate
Vezë
Djathë danez
Ullinj

1.Në një enë rrumbullake ose gota alumini vendosni petën e prerë ne formën e gotës.
2. brenda 2 ullinj të prerë dhe pak djathë.
3.Shtoni edhe vezën dhe pak kripë e erëza sipas dëshirës.
4.Futeni të piqet në 200 gradë për 7-8 minuta.

Lini një koment