Sallatë Verona ( unike ne llojin e vet)

Karrotë
Domate qershi
Mollë
Mocarela
Kastravec
Parmixhano
Fruta të thata sipas dëshirës
Salcë Cezar

Si fillim prisni të gjitha perimet në copa të vogla.
Hidhini të gjitha në një tas të madh dhe sipër shtoni kripë, salcën dhe frutat e thata.
Përzijeni mirë sallatën dhe shërbejeni menjëherë.

Lini një koment