Smoothie me biskotat e parezistueshme Oreo

Veshtiresia
E lehte
Gati për:
5 minuta
Koha gatimit
5 minuta
Sugjerohet për:
2 persona
Kalori:
111
1 banane e ngrirë
2/3 gotë qumësht
2-3 biskota Oreo
1/4 lugë çaji ekstrakt vaniljeje

1.Të gjithë përbërësit i përzieni për disa sekonda në blender. 2.Sapo masa të jetë bërë homogjene, shërbejeni smoothien nëpër gota dhe shijojeni! Ruaj Recetën

1.Të gjithë përbërësit i përzieni për disa sekonda në blender.

2.Sapo masa të jetë bërë homogjene, shërbejeni smoothien nëpër gota dhe shijojeni!

Komento