Sot për mëngjes: Kos, tërshërë dhe fiq të thatë

1 gotë kos
50 gram tërshërë
3-4 fiq të thatë
1 lugë mjaltë
50 gram fara luledielli (të qëruara)

1.Në një tas kombinoni kosin dhe tërshërën. I përzieni mirë.

2.Më pas shtoni fiqtë e prerë në copa të vogla, mjaltin dhe farat. E përzieni mirë.

3.Mëngjesi është gati. Ju bëftë mirë!

Lini një koment