Arkiva e etiketave: sufle

Të shkrihet në gojë: Sufle me çokollatë është super...

1.Në një tigan me nxehtësi mesatare hedhim çokollatën e grirë imët dhe gjalpin.2.I trazojmë mirë derisa të shkrihen dhe ndërkohë i shtojmë edhe disa copëza të tjera të çokollatës. 3.Shtojmë pak kripë dhe tri vezët dhe i rrahim mirë....