Ëmbëlsira

6 mëngjese të mahnitshme dhe të shëndetshme që mund...

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme të ditës dhe nëse e kaloni pa e marrë atë, dita juaj do të jetë më e përgjumur. Ju do të ndiheni të dobët dhe aktivitetet tuaja do të ngadalësohen. Në...

Mos përtoni! Përgatisni në pak hapa kekun më të...

Është një ndër recetat më të thjeshta për t’u gatuar dhe rezultati është gjithmonë mbresëlënës. Përbërësit: 12 lugë gjelle miell për ëmbëlsira 8 lugë gjelle sheqer 2 banane 50 gr rruth i thatë 1 lugë kafeje sodë buke 4 vezë të...