Sugjerojmë:

Një “bikini Martini” është koktejli që ju duhet këto ditë vere

Ingredientët

  • Rum
  • Vodka
  • Lëng ananasi
  • Shurup grenadine

Udhëzimet

1

Kombinoni rum, vodka dhe lëng ananasi në një shaker.

2

Shkundeni fort deri sa të bëhet masë homogjene.

3

Pijen hidheni në një gotë martini, shtoni pak shurup grenadine në mes.

4

Dekorojeni me një fetë portokalli.

Leave a Reply