Freskohuni më këtë smoothie me pjeshkë dhe ujë kokosi

Veshtiresia
E lehte
Gati për:
5 min
Koha gatimit
0 min
Sugjerohet për:
1 person
Kalori:
301
2 gota pjeshkë, të prera, të ngrira
1 1/3 gota ujë kokosit
1 hurmë arabie
1-2 lugë shurup panje
1/2 - 1 gota akull
1/8 lugë kripë

Shtoni të gjithë përbërësit në një blender (përveç akullit!) Dhe rrihini deri sa të krijohet një masë homogjene.

Shtoni akullin në një gotë ku doni ta shërbeni dhe hidhni smoothie-n.

Shërbejeni menjëherë!

Komento