Njihuni me 10 ushqimet e bukurisë që çdo vajzë duhet të konsumojë!

Ekspertët thonë se shëndeti i lëkurës, flokëve dhe thonjve ka shumë lidhje me ushqimin e mirë dhe këtu janë 10 ushqime bukurie që çdo vajzë duhet të hajë.

 

1.Boronica

2.Shafran i Indisë

3.Majdanoz

4.Vaj kokosi

5.Avokado

6.Domate

7.Fara kungulli

8.Lakër jeshile

9.Limon

10.Sardele

Lini një koment